Baranowski

Twój ekspert finansowy

O mnie

Nazywam się Łukasz Baranowski i jestem profesjonalnym, całkowicie niezależnym doradcą kredytowym działającym na terenie całej Polski. Moje biuro mieści się w samym centrum Poznania, gdzie serdecznie zapraszam firmy i osoby prywatne, które szukają najlepszych rozwiązań kredytowych. 

Jako profesjonalny doradca kredytowy i ekspert finansowy pomagam moim Klientom w pozyskiwaniu finansowania poprzez kredyty bankowe, w tym kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty na działalność gospodarczą i inne.

Zajmuję się pełną obsługą procesów kredytowych, począwszy od weryfikacji zdolności kredytowej, wybór i negocjowanie z bankiem najlepszej oferty finansowej, aż po końcowe uruchomienie środków.

Dzięki pracy ze mną, moi Klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na gromadzenie i wypełnianie wniosków kredytowych, a także pieniądze, ponieważ umowy kredytowe, które negocjuję, mają znacznie lepsze warunki od tych uzyskiwanych bezpośrednio w okienku bankowym. Dbam o to, aby cały proces kredytowy został przeprowadzony z najwyższą starannością, często rozwiązując bardzo skomplikowane problemy proceduralne, które pojawiają się w trakcie. Jeżeli więc potrzebujesz gotówki na dom, mieszkanie, inwestycje czy jakiś dowolny inny cel – zapraszam do współpracy.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu cieszę się pozytywną opinią wśród swoich klientów. To także świadectwo mojej praktyki – rynek finansowy znam nie tylko z teorii, a przede wszystkim z doświadczenia.

Decydując się na współpracę ze mną, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.

Nie będąc powiązany z żadną instytucją finansową wybieram dla swoich Klientów najkorzystniejsze dla nich oferty produktów hipotecznych zapewniając tym samym ochronę ich interesów i finansów.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wygoda – w trakcie pierwszego spotkania ocenię Twoje możliwości kredytowe i porównam oferty wszystkich banków,
Minimum formalności – nie musisz wypełniać wszelkich skomplikowanych formularzy bankowych. Zrobię to za Ciebie,
Brak dodatkowych kosztów – nie ponosisz żadnych opłat za moją pracę, moje wynagrodzenie opłaca bank,
Bezpieczeństwo – możesz liczyć na moje pełne profesjonalne wsparcie w całym procesie, na każdym jego etapie,
Skuteczność – korzystając z pomocy osoby z wieloletnim doświadczeniem zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu,
Mobilność – możliwość spotkania się ze mną w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Kontakt

Pośrednictwo Finansowe LUCAS Łukasz Baranowski

tel.: +48 799 029 229
email: kontakt@baranowskifinanse.pl

NIP 787 158 42 26
Regon 300732099

Twoją zdolność kredytową obliczymy tutaj
(po uprzednim kontakcie telefonicznym)

ul. Fredry 2/4
61-701 Poznań

Siedziba firmy
Pośrednictwo Finansowe LUCAS

ul. Jonstona 3
64-500 Szamotuły

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.