O mnie

Nazywam się Łukasz Baranowski i jestem profesjonalnym, całkowicie niezależnym doradcą kredytowym działającym na terenie całej Polski. Moje biuro mieści się w samym centrum Poznania, gdzie serdecznie zapraszam firmy i osoby prywatne, które szukają najlepszych rozwiązań kredytowych.

Jako profesjonalny doradca kredytowy i ekspert finansowy pomagam moim Klientom w pozyskiwaniu finansowania poprzez kredyty bankowe, w tym kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty na działalność gospodarczą i inne.

Zajmuję się pełną obsługą procesów kredytowych, począwszy od weryfikacji zdolności kredytowej, wybór i negocjowanie z bankiem najlepszej oferty finansowej, aż po końcowe uruchomienie środków.

Dzięki pracy ze mną, moi Klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na gromadzenie i wypełnianie wniosków kredytowych, a także pieniądze, ponieważ umowy kredytowe, które negocjuję, mają znacznie lepsze warunki od tych uzyskiwanych bezpośrednio w okienku bankowym. Dbam o to, aby cały proces kredytowy został przeprowadzony z najwyższą starannością, często rozwiązując bardzo skomplikowane problemy proceduralne, które pojawiają się w trakcie. Jeżeli więc potrzebujesz gotówki na dom, mieszkanie, inwestycje czy jakiś dowolny inny cel – zapraszam do współpracy.

Zalety współpracy z moim zespołem:
Co otrzymasz, decydując się na naszą pomoc?

Konkretnie:
– przygotujemy za Ciebie dokumenty,
– pomożemy wypełnić wniosek kredytowy,
– zadbamy o to, aby cały proces uzyskania środków przebiegł sprawnie,
– oraz zweryfikujemy umowę kredytową, którą później podpiszesz w obecności jednego z naszych ekspertów.

Jak wygląda kredyt z Ekspertem Finansowym?

– Bezpośrednio w banku jak i w firmie pośrednictwa kredytowego dostępna jest  ta sama oferta kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, te same promocje.

– W razie potrzeby weryfikuję projekt umowy przedwstępnej przed jej podpisaniem, księgę wieczystą, wskazuję notariusza, rzeczoznawcę, podpowiadam na co zwrócić uwagę.

– Udostępniam klientowi wszelkie formularze bankowe i pomagam wypełnić wnioski kredytowe, skompletować dokumentację, a następnie składam wnioski do banków.

– Przekazuję klientowi bieżące informacje o wniosku, etapie procesu kredytowego.

– Informuję klienta o warunkach decyzji, a po wybraniu najbardziej optymalnej oferty za moim pośrednictwem ustalany jest termin podpisania umowy kredytowej.

– Sprawdzam, przekazuję i omawiam z klientem treść umowy kredytowej.

– Towarzyszę klientowi w banku podczas podpisania umowy kredytowej, pomagam zadawać właściwe pytania dotyczące istotnych kwestii.

– Weryfikuję spełnienie warunków uruchomienia kredytu.

– W razie potrzeby służę pomocą również po uruchomieniu kredytu niezależnie od czasu, jaki upłynął od finalizacji tematu.

Łukasz Baranowski

Łukasz Baranowski

Dyrektor

Ukończone szkoły:
Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu – Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia w Biznesie
– Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Katedra Integracji Europejskiej – Studia Podyplomowe na kierunku Zarządzanie środkami Unii Europejskiej dla Przedsiębiorców;
– Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Katedra Finansów Przedsiębiorstwa – Studia Podyplomowe na kierunku Rachunkowość i finanse przedsiębiorstwa
– Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych – Instytut Psychologii, Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia w zarządzaniu

Motto życiowe: Moją misją jest służenie ludziom /Klientom, którzy potrzebują wsparcia w znalezieniu najlepszego optymalnego rozwiązania kredytowego, dzięki któremu będą w stanie zrealizować swój cel /marzenia.”

Dzięki długoletniemu doświadczeniu cieszę się pozytywną opinią wśród swoich klientów. To także świadectwo mojej praktyki – rynek finansowy znam nie tylko z teorii, a przede wszystkim z doświadczenia.

Decydując się na współpracę ze mną, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.

Nie będąc powiązany z żadną instytucją finansową wybieram dla swoich Klientów najkorzystniejsze dla nich oferty produktów hipotecznych zapewniając tym samym ochronę ich interesów i finansów.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wygoda – w trakcie pierwszego spotkania ocenię Twoje możliwości kredytowe i porównam oferty wszystkich banków,
Minimum formalności – nie musisz wypełniać wszelkich skomplikowanych formularzy bankowych. Zrobię to za Ciebie,
Brak dodatkowych kosztów – nie ponosisz żadnych opłat za moją pracę, moje wynagrodzenie opłaca bank,
Bezpieczeństwo – możesz liczyć na moje pełne profesjonalne wsparcie w całym procesie, na każdym jego etapie,
Skuteczność – korzystając z pomocy osoby z wieloletnim doświadczeniem zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu,
Mobilność – możliwość spotkania się ze mną w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Zasięg działalności Baranowski Twój ekspert finansowy

Łukasz Baranowski Ekspert Finansowy

obejmuje zasięgiem swojej działalności zachodnią część Polski. Świadczymy usługi na terenie następujących województw:
– Wielkopolski – miasto Poznań, Wronki, Oborniki Wlkp., Kalisz
– Lubuskiego – miasto Zielona Góra oraz Gorzów Wielkopolski
– Zachodnio-Pomorskie – miasto Szczecin, Stargard
– Pomorskie – miasto Gdańsk, Gdynia, Sopot
– Mazowieckie – miasto Warszawa

Oczywiście nie wykluczamy współpracy z osobami lub podmiotami poza tym regionem. Jeżeli jesteś z Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Lublina, Białego Stoku lub Gdańska – też z przyjemnością przeprowadzę z Tobą rozmowę oraz postaram się pomóc jak najlepiej to tylko możliwe!

Złóż już dziś wniosek kredytowy

dla Państwa został przygotowany wniosek kredytowy, który pozwoli na szybsze i łatwiejsze uzyskanie kredytu
Pracujemy dla Klientów bez zmian !

Zapraszamy do umawiania się na spotkanie
lub możliwe jest także wideo-spotkanie,
a także konsultacje telefoniczne

Kontakt

Pośrednictwo Finansowe LUCAS Łukasz Baranowski

tel.: ZADZWOŃ JUŻ TERAZ

NIP 787 158 42 26
Regon 300732099

Twoją zdolność kredytową obliczymy tutaj
(po uprzednim kontakcie telefonicznym)

ul. Podgórna 5A
61-828 Poznań

Siedziba firmy
Pośrednictwo Finansowe LUCAS

ul. Jonstona 3
64-500 Szamotuły

Zgoda RODO