Kredyt hipoteczny – doradztwo

Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się dla osób, które marzą o własnym mieszkaniu, domu lub działalności. Osoby, które chcą uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny mogą skonsultować się z naszą firmą, ponieważ zajmujemy się doradztwem finansowym, a naszym celem jest pomoc w znalezieniu najlepszej i najkorzystniejszej oferty.

Osoby, które są zainteresowane tego typu pożyczką, muszą mieć świadomość, że udzielamy jej jedynie na konkretny i ściśle określony cel. W związku z czym nie mogą przeznaczyć jej na żadną inną, niż określoną w umowie inwestycje.

Zatrudnieni przez nas specjaliści zajmują się analizą zdolności klientów, a wiedząc jakie cele chcą oni osiągnąć sprawdzają gdzie najkorzystniej będzie im wziąć kredyt hipoteczny.

Doskonale wiemy, że takie zobowiązania finansowe wymagają przygotowania odpowiednich dokumentów, a także wypełnienia różnych wniosków i potwierdzeń zdolności osoby podpisującej umowę. Dlatego dla naszych klientów samodzielnie przygotowujemy wszystkie dokumenty, dzięki czemu oszczędzają oni sporo czasu. Pomagamy im też w wypełnianiu wniosku.