Kredyt gotówkowy – doradztwo

Prowadzone przez nas doradztwo finansowe ma na celu pomoc w znalezieniu odpowiedniej pożyczki. Jednak na początku konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej rozmowy z klientem, podczas, której wspólnie ustalamy, jaki jest jego cel. Następnie wyszukujemy oferty pożyczek, które ma on szansę otrzymać od banku i wybieramy te najkorzystniejsze.

Pomagamy również wybrać klientom najtańszy kredyt gotówkowy, który będą mogli szybko uzyskać. Do naszych zadań należy również weryfikacja umowy przedwstępnej oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków i kompletowaniu niezbędnych dokumentów.

Osoby, które zdecydują się skorzystać z usług doradczych mogą mieć pewność, że wszystkie przedstawione przez nas oferty, takie jak kredyt gotówkowy dla firm, czy osób indywidualnych to oferty, które znajdują się również w banku. Z tą różnicą, że my proponujemy im te najkorzystniejsze.

Jesteśmy w stanie to zrobić dzięki wcześniejszej weryfikacji zdolności finansowej danej osoby. Pozwala nam ona na wybranie najbardziej optymalnej oferty, którą będzie ona mogła łatwo i szybko spłacić.