Doradca finansowy

Jeśli decydujemy się na inwestycje i chcemy zasięgnąć porady eksperta, to jednym z ważniejszych kryteriów, które decydują o wyborze, powinno być doświadczenie. Odpowiednio wyedukowany doradca, o dużej wiedzy o aktualnym rynku, to gwarancja właściwego, profesjonalnego podejścia. Doradca finansowy Łukasz Baranowski posiada dyplomy ukończenia studiów z:
Rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa;
Zarządzania środkami Unii Europejskiej dla Przedsiębiorców;
Psychologii w biznesie;
Psychologii w zarządzaniu.

Dzięki wiedzy zdobytej na studiach oraz dzięki dodatkowym szkoleniom, Łukasz Baranowski pomoże w wielu kwestiach dotyczących majątku i inwestycji. Jeśli szukasz kogoś, kto w pełni profesjonalnie pomoże Ci wybrać odpowiedni kredyt, leasing czy ubezpieczenie i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę, to jesteś w dobrym miejscu.

Doradztwo kredytowe obejmuje pożyczki hipoteczne, leasing, ubezpieczenia na życie, ale także porady w różnych kwestiach finansowych. Usługi świadczymy na terenie Poznania, ale również Konina, Kalisza oraz Leszna. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


Doradca finansowy – profesjonalista, który pomoże Ci podejmować prawidłowe decyzje

Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego czy samochodowego lub myślałeś o leasingu, ale mnogość ofert sprawia, że nie wiesz, która oferta będzie najlepsza i najkorzystniejsza dla Ciebie – skorzystanie z doświadczenia eksperta będzie niezbędne.

Jak wygląda pomoc doradcy finansowego Łukasza Baranowskiego? Najpierw przeprowadzany jest rzeczowy i dokładny wywiad mający na celu sprecyzowanie potrzeb pożyczko- lub kredytobiorcy. Im więcej informacji nt. potrzeb zostanie zebranych, tym lepsze, bardziej dopasowane propozycje zostaną zaoferowane.

Ekspert właściwie oblicza zdolność kredytową klienta i dobiera odpowiednie oferty bankowe, w przystępny sposób je przedstawi i pomoże w dobraniu najkorzystniejszych możliwości – przeprowadzając przy okazji klienta przez cały proces związany z niezbędnymi formalnościami. Korzystając z usług doradcy finansowego Łukasza Baranowskiego zyskujesz czas zaoszczędzony na przygotowaniu właściwych dokumentów, a także będziesz mieć pewność, że wniosek zostanie wypełniony poprawnie, a środki odpowiednio szybko znajdą się na Twoim koncie.

Doradca finansowy Łukasz Baranowski – bogata oferta usług, dopasowana do potrzeb każdego

W skład oferty eksperta kredytowego Łukasza Baranowskiego wchodzi m.in.:

– Dobranie najlepszego, mało oprocentowanego kredytu hipotecznego (np. refinansowego lub konsolidacyjnego), czy kredytu na budowę domu lub zakup działki pod budynek. Dobranie odpowiedniej pożyczki hipotecznej, również znajduje się w zakresie usług.
– Znalezienie oraz zaoferowanie najtańszych na rynku kredytów gotówkowych, czy samochodowych, a także pomoc przy wybraniu spełniającego wszystkie oczekiwania ubezpieczenia na życie.
– Doradztwo finansowe dla firm w kwestii kredytów inwestycyjnych i firmowych, pozwalających polepszyć i rozwinąć działalność przedsiębiorstwa, jak i pomoc przy wybraniu najlepszej oferty leasingowej.
– oraz zweryfikujemy umowę kredytową, którą później podpiszesz w obecności jednego z naszych ekspertów.

Zaprezentowane usługi spełnią zatem oczekiwania i wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i mniejszych czy średnich firm.

Zapoznaj się z ofertą doradcy finansowego Łukasza Baranowskiego, która ułatwi Ci wybranie właściwych decyzji inwestycyjnych. Wybranie profesjonalnego, doświadczonego eksperta pozwoli Ci mieć pewność w kwestiach formalnych oraz zaoszczędzi wiele czasu w porównaniu z szukaniem ofert na własną rękę.

Łukasz Baranowski

Łukasz Baranowski

Twój doradca finansowy