Baranowski

Twój ekspert finansowy

Dobry ekspert finansowy

to taki z którym nie boisz się rozmawiać

Rzetelność

na każdym etapie załatwiania spraw byś miał jasność co do swoich finansów

Doradztwo finansowe i kredytowe

Naszym celem jest pomoc osobom, które zastanawiają się nad inwestycją majątkową lub rozważają zaciągnięcie kredytu. Doradztwo finansowe ma na celu przekazanie im wszystkich niezbędnych informacji na temat danej inwestycji. Co więcej do naszych zadań należy również ochrona powierzonych nam pieniędzy, a także zapewnienie klientom odpowiedniego bezpieczeństwa, jak również pomocy w realizacji ich celów. Osoby decydujące się na tego typu usługi mogą mieć pewność, że przed podjęciem działań wszystko zostanie z nimi wcześniej skonsultowane. Podczas pierwszego spotkania wspólnie ustalimy cele, a także obliczymy zdolność finansową danej osoby. Do naszych obowiązków należy także przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, jak również wsparcie klienta podczas wypełniania wniosku o pożyczkę. Zależy nam na tym żeby zapewnić osobom korzystającym z tego typu usług pełne bezpieczeństwo, dlatego przed podpisaniem umowy zostanie ona przez nas dokładnie zweryfikowana. Doradztwo kredytowe obejmuje pożyczki hipoteczne, leasing, ubezpieczenia na życie, ale także porady w różnych kwestiach finansowych. Usługi świadczymy na terenie Poznania, ale również Konina, Kalisza oraz Leszna. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Zestawimy i porównamy ze sobą oferty 15 najlepszych polskich banków i pomożemy w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa opcji.

Doradzamy przy wyborze:

– kredytu hipotecznego – kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego – kredytu samochodowego – kredytu firmowego, inwestycyjnego – pożyczki hipotecznej – leasingu – ubezpieczeniu na życie Zapewniamy szybka i sprawą, a przede wszystkim rzetelną oraz profesjonalną obsługę.

Obliczamy zdolność kredytową klienta, pomagamy w skompletowaniu i wypełnieniu wymaganych dokumentów, a także towarzyszymy klientowi podczas finalizacji procesu kredytowego.

Zalety współpracy z moim zespołem: Co otrzymasz, decydując się na naszą pomoc? Konkretnie: – przygotujemy za Ciebie dokumenty, – pomożemy wypełnić wniosek kredytowy, – zadbamy o to, aby cały proces uzyskania środków przebiegł sprawnie, – oraz zweryfikujemy umowę kredytową, którą później podpiszesz w obecności jednego z naszych ekspertów.  

Jak wygląda kredyt z Ekspertem Finansowym?

– Bezpośrednio w banku jak i w firmie pośrednictwa kredytowego dostępna jest  ta sama oferta kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, te same promocje. – W razie potrzeby weryfikuję projekt umowy przedwstępnej przed jej podpisaniem, księgę wieczystą, wskazuję notariusza, rzeczoznawcę, podpowiadam na co zwrócić uwagę. – Udostępniam klientowi wszelkie formularze bankowe i pomagam wypełnić wnioski kredytowe, skompletować dokumentację, a następnie składam wnioski do banków. – Przekazuję klientowi bieżące informacje o wniosku, etapie procesu kredytowego. – Informuję klienta o warunkach decyzji, a po wybraniu najbardziej optymalnej oferty za moim pośrednictwem ustalany jest termin podpisania umowy kredytowej. – Sprawdzam, przekazuję i omawiam z klientem treść umowy kredytowej. – Towarzyszę klientowi w banku podczas podpisania umowy kredytowej, pomagam zadawać właściwe pytania dotyczące istotnych kwestii. – Weryfikuję spełnienie warunków uruchomienia kredytu. – W razie potrzeby służę pomocą również po uruchomieniu kredytu niezależnie od czasu, jaki upłynął od finalizacji tematu.
Łukasz Baranowski

Łukasz Baranowski

Dyrektor

Ukończone szkoły: Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu – Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia w Biznesie – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Katedra Integracji Europejskiej – Studia Podyplomowe na kierunku Zarządzanie środkami Unii Europejskiej dla Przedsiębiorców; – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Katedra Finansów Przedsiębiorstwa – Studia Podyplomowe na kierunku Rachunkowość i finanse przedsiębiorstwa – Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych – Instytut Psychologii, Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia w zarządzaniu Motto życiowe: Moją misją jest służenie ludziom /Klientom, którzy potrzebują wsparcia w znalezieniu najlepszego optymalnego rozwiązania kredytowego, dzięki któremu będą w stanie zrealizować swój cel /marzenia.”

Partnerzy

Zasięg działalności Baranowski Twój ekspert finansowy

Łukasz Baranowski Ekspert Finansowy

obejmuje zasięgiem swojej działalności zachodnią część Polski. Świadczymy usługi na terenie następujących województw:
– Wielkopolski – miasto Poznań, Wronki, Oborniki Wlkp., Kalisz
– Lubuskiego – miasto Zielona Góra oraz Gorzów Wielkopolski
– Zachodnio-Pomorskie – miasto Szczecin, Stargard
– Pomorskie – miasto Gdańsk, Gdynia, Sopot
– Mazowieckie – miasto Warszawa

Oczywiście nie wykluczamy współpracy z osobami lub podmiotami poza tym regionem. Jeżeli jesteś z Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Lublina, Białego Stoku lub Gdańska – też z przyjemnością przeprowadzę z Tobą rozmowę oraz postaram się pomóc jak najlepiej to tylko możliwe!

Złóż już dziś wniosek kredytowy

dla Państwa został przygotowany wniosek kredytowy, który pozwoli na szybsze i łatwiejsze uzyskanie kredytu

Kontakt

Pośrednictwo Finansowe LUCAS Łukasz Baranowski

tel.: +48 799 029 229
email: kontakt@baranowskifinanse.pl

NIP 787 158 42 26
Regon 300732099

Twoją zdolność kredytową obliczymy tutaj
(po uprzednim kontakcie telefonicznym)

ul. Fredry 2/4
61-701 Poznań

Siedziba firmy
Pośrednictwo Finansowe LUCAS

ul. Jonstona 3
64-500 Szamotuły

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.